30 червня останній день подання декларацій доходів громадян

Українці, які відповідно до Податкового кодексу України зобов’язані подати декларацію про майновий стан і доходи за 2019 рік, мають ще час до завтра. Останній день подання декларації – 30 червня 2020 року.

Громадяни, які мають право на податкову знижку за результатами 2019 року, можуть подати декларацію до 31 грудня 2020 включно, пише “Західний кур’єр” із посиланням на “Галінфо”.

Декларацію можна подати за місцем своєї податкової адреси в один із таких способів:

особисто або уповноваженою на це особою;

надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення, але не пізніше ніж за 5 днів до закінчення граничного строку подання декларації;

засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги»(не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає такий граничний строк).

Нагадуємо, що несвоєчасне подання декларації є підставою для застосування до платника податків адміністративної та фінансової відповідальності.

З нормативно-правовою базою та прикладами заповнення податкових декларацій можна ознайомитися на офіційному вебпорталі ДПС у банері «Деклараційна кампанія 2020».

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.

Ми у Facebook


Це вікно зникне через 20 seconds