“Чорна пятниця”: велосипедне інспектування середмістя

22 травня в рамках чорної п’ятниці міський голова Руслан Марцінків разом з начальником Управління транспорту та зв’язку Івано-Франківської міської ради Андрієм Гіглюком, директором Департаменту житлової політики та благоустрою Михайлом Смушаком та директором КП “Муніципальна дорожня компанія” Віталієм Бурком провели велосипедне інспектування середмістя. Оглянули вулиці Євгена Коновальця, Військову, Матейки, Республіканську, В’ячеслава Чорновола, Тараса Шевченка і загалом центральну частину міста.

«Перевіряли об’єкти на предмет косіння трави на вулицях, покосу дамби та підготовці відпочинкових зон», – розповідає Андрій Гіглюк.

А от Віталій Бурко відзначає, що через карантин багато працівників не можуть дістатися на роботу: «Транспорт обласного сполучення під час карантину не ходить, тому частина працівників нашого підприємства не може дістатися на роботу з районів. Тож маємо надію, що коли повноцінно запрацює транспорт, у нас буде більше працівників і зможемо виконувати більший об’єм роботи».

Директор комунального підприємства «Муніципальна дорожня компанія» також наголосив, що треба посилити прибирання вулиці Шевченка. І обіцяв запланувати косіння у центральній частині міста, бо траву хоч і косять, але у травні вона росте дуже швидко.

“Під час інспектування ухвалили рішення про поточний ремонт. Десь не подобається як прибирають, тому вирішив передати вулицю Шевченка на прибирання у Центр розвитку та рекреації. Щоби в комплексі працювали та прибиралися і парк, і озеро, і вулиця. Все-таки в режимі огляду “чорної п’ятниці” добре видно різні дрібні проблеми, як-от прибирання, косіння, тому важливо, щоб ця робота здійснювалася”, – підсумував міський голова Руслан Марцінків.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.

Ми у Facebook


Це вікно зникне через 20 seconds