Добровольці з Добровольчого з’єднання Івано-Франківської територіальної громади №1 «Галичина» склали присягу

Про це на своїй сторінці в мережі повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, який завітав на цю подію, пише “Західний кур’єр”. За його словами, завдяки командирам та інструкторам хлопці отримують хороший вишкіл і навички, необхідні кожному українцю, який хоче захищати свою державу.

Р. Марцінків зазначив, що з перших днів повномасштабного вторгнення ворога ми вистояли завдяки в першу чергу добровольцям. Адже вони, маючи вишкіл 2014-2016 років, пішли на захист нашої держави і таким чином не дозволили захопити Київ та інші території. Та сьогодні ми повинні готувати резерв, добровольчі з’єднання, які зможуть захищати нас.

“Ніхто не знає наскільки довго ця війна. Сьогодні ворог хоче поневолити нас, загарбати нові території нашої держави. Дякую хлопцям за їхнє рішення вступити у лави добровольців. Це велика відповідальність перед франківцями та всією Україною.Низький уклін тим, хто захищає державу на східних теренах! З вірою в перемогу! Слава Україні!”, написав на своїй сторінці міський голова Івано-Франківська.

 

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.