ДТЕК Бурштинська ТЕС виходить з ізольованого режиму роботи

На ДТЕК Бурштинська ТЕС завершився ізольований режим роботи. Сьогодні з найтривалішої вахти, яка продовжувалася 64 дні, виходить понад 400 енергетиків. Більше двох місяців ці люди були запорукою енергетичної стабільності регіону, який обслуговує ДТЕК Бурштинська ТЕС. За цей період станція виробила 690 млн кВт-г електроенергії, а енергетики не допустили поширення інфекції на територію підприємства – пише “Західний кур’єр” із посиланням на прес-службу станції.

«Більше двох місяців енергетики ДТЕК Бурштинської ТЕС працювали в умовах повної ізоляції. Весь цей період люди працювали, жили і відпочивали на території ТЕС. Енергетичні підприємства вперше опинились в таких нестандартних умовах. Але ми гідно впорались з цим випробуванням. Я вдячний кожному співробітнику Бурштинської ТЕС за відповідальність та відданість своїй професії, а також кожній родині, яка відпустила чоловіка, дружину, сина чи доньку на цей енергетичний фронт. Цей нелегкий виклик вони прийняли заради нашого з вами добробуту. За цей період станція виробила 690 млн кВт-г електроенергії, а це – світло та тепло в домівках та закладах попри пандемію та енергетичну і економічну кризу в країні», – говорить директор ДТЕК Бурштинської ТЕС Валерій Хом’яков.

Незважаючи на вихід з ізоляції, на всіх підприємствах ДТЕК Енерго та на ДТЕК Бурштинській ТЕС зокрема, триває строгий контроль за станом здоров’я співробітників з дотриманням всіх рекомендованих МОЗ карантинних заходів.

На територіях ТЕС введено нові правила безпеки. Всім співробітникам енергетичних підприємств необхідно використовувати додаткові засоби індивідуального захисту: рукавички, маски або лицьові щитки.

До закінчення карантину компанія організовує візуальний контроль і вимірювання температури на прохідних і на робочих місцях.

Триває посилений режим прибирання та дезінфекції приміщень і транспортних засобів, постійно чергують лікарі та медичний персонал. Компанія регулярно інформує співробітників про правила особистої гігієни та інших запобіжних заходів.

Майже 2000 енергетиків ТЕС і ТЕЦ компанії працювали в умовах повної ізоляції з 20 березня. За рішенням уряду з 11 травня в Україні ослаблений карантин. У зв’язку з цим в ДТЕК Енерго було прийнято рішення з 13 травня завершити спеціальний режим роботи для семи з дев’яти своїх електростанцій. Для Бурштинської та Добротвірської ТЕС ізольований режим роботи тривав до 22 травня.

Це було пов’язано з тим, що в даних регіонах рівень захворюваності на коронавірус залишався стабільно високим.

У ДТЕК Енерго уважно стежать за розвитком подій і коректують роботу відповідно до вимог влади, рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України та Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.

Ми у Facebook


Це вікно зникне через 20 seconds