Калуський ліцей № 3 повністю переходить на очну форму навчання

До цього, нагадаємо, школа не мала такої можливості, позаяк укриття, яким користувалися до сьогодні, не могло розмістити всіх учнів одночасно і діти фактично навчалися через день очно та дистанційно.

А вирішити цю проблему вдалося завдяки ініціативності небайдужих людей, зокрема й батьків ліцеїстів, пише “Західний кур’єр” з посиланням на сторінку міського голови Калуша Андрія Найди.

“Саме так, бо з пропозицією щодо облаштування повноцінного укриття в підвальному приміщенні будинку (дислокацію не вказуємо із зрозумілих причин) до директора ліцею Михайла Коротича звернулася керівник ОСББ. Ідея полягала в тому, що ОСББ надає в користування ліцею приміщення, змінивши його перепланування, а відтак – спільними зусиллями батьків, вчителів та влади провести всі необхідні роботи з облаштування укриття”, йдеться у дописі.

Робота закипіла – розчищали, вивозили, ґрунтували,  білили… Результат не забарився – 220 м2 повноцінного укриття, яке може розмістити одночасно 380 школярів, в розпорядженні ліцею. А буквально вчора спеціально уповноважена комісія обстежила упорядковане приміщення і надала позитивний висновок щодо його експлуатації.

“Я щиро дякую людям, які на ділі проявляють свою громадянську позицію, долучаються до реалізації соціально значущих проектів не тільки словами, а й реальними вчинками”, написав міський голова Калуша.

 

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.