Калуський міськрайонний суд взяв під варту чоловіка, який підозрюється у крадіжці інструментів з території церкви с. Новиці.

Слідчим суддею Калуського міськрайонного суду 29 червня 2020 року розглянуто клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою на строк 60 діб підозрюваному у крадіжці.

Згідно матеріалів клопотання, мешканець Рожнятівського району, перебуваючи у с. Новиця, поблизу будівельного майданчика церкви «Преображення Господнього», побачив підсобне приміщення. Тоді у нього виник умисел на незаконне проникнення у вказане приміщення та таємне викрадення чужого майна, що знаходилось всередині.

Реалізовуючи свій злочинний умисел, підозрюваний, скориставшись тим, що за його діями ніхто не спостерігає, таємно проник до підсобного приміщення, та викрав електроінструменти. Загальна сума матеріальної шкоди церкві «Преображення Господнього» с. Новиця, становить 14 300 грн, пише Західний кур’єр. 

Врахувавши ризики, передбачені ст. 177 КПК України, та тяжкість покарання, що загрожує підозрюваному у разі визнання винним у кримінальному правопорушенні, а також те, що підозрюваний, перебуваючи на волі може ухилятися від органів досудового розслідування та суду, вчинити інше кримінальне правопорушення, слідчий суддя постановив ухвалу, якою застосував запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на строк 60 діб з можливістю внести заставу в розмірі 168160 гривень.

Рішення слідчого судді про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою не є остаточною мірою покарання, досудове розслідування триває.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.

Ми у Facebook


Це вікно зникне через 20 seconds