На Надвірнянщині в один день виявили два факти крадіжки гравію

Надвірнянські поліцейські виявили два факти незаконного видобутку та перевезення піщано-гравійної суміші. 

Обидва випадки правоохоронці задокументували на Надвірнящині. За цими фактами слідчі розпочали кримінальні провадження.

29 червня до місцевої поліції надійшло повідомлення про те, в адмінінстративних межах с. Тисменичани, з берега річки невідомі особи збирають піщано-гравійну суміш та грузять на вантажний автомобіль.

На місце виклику одразу ж прибули правоохоронці, де виявили трьох мешканців району, які на березі річки Бистриця-Солотвинська здійснювали забір піщано-гравійної суміші на вантажний автомобіль «ЗІЛ», без жодних дозвільних документів на видобуток та перевезення, пише Західний кур’єр. 

Того ж дня, в с. Назавизів з берега річки Бистриця-Надвірнянська 26-річний мешканець району за допомогою гужового транспорту здійснив незаконний забір та вивіз корисних копалин.

Транспортні засоби з сумішшю вилучено та поміщено на територію відділу поліції.

За обома фактами розпочаті кримінальні провадження за ч. 2 ст. 240 (порушення правил охорони або використання надр) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.

Поліція Прикарпаття вкотре нагадує, що видобуток піщано-гравійної суміші та інших корисних копалин у заплавах та руслах річок заборонений природоохоронним законодавством.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.