На Прикарпатті стартував перший тур конкурсу “Учитель року ‒ 2023”

Цьогоріч всеукраїнський конкурс “Учитель року” проходить у номінаціях “Захист України”, “Основи здоров’я”, “Початкова освіта” та “Фізична культура”.

Вчора у навчальному корпусі Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти розпочався відбірковий етап першого туру конкурсу, у рамках якого відбулося знайомство з учасниками в кожній номінації та перше конкурсне випробування “Тестування”, пише “Західний кур’єр” з посиланням на сторінку інституту.

“Завдання передбачали визначення рівня знаннєвої складової професійної компетентності педагогів. Надалі конкурсанти візьмуть участь у майстер-класі (демонстрація конкурсантом/конкурсанткою вміння адаптувати власну педагогічну ідею (методи, прийоми роботи) до специфіки навчальних тем та вікових особливостей учнів) і практичній роботі (письмова робота з виконання практичних завдань у межах навчального предмета). За результатами відбіркового етапу конкурсу буде визначено в кожній номінації дев’ять учасників фінального етапу”, йдеться у дописі.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.