Верховинська районна рада на пленарному засіданні прийняла рішення, згідно з яким створено Верховинський музей книги про гуцулів і Гуцульщину.

Музей створено з метою збереження і примноження культурно-мистецький цінностей, літературного надбання своїх попередників та книжкового багатства про гуцулів і Гуцульщину письменників, краєзнавців, дослідників Гуцульщини сучасності, розвитку музейної справи на Верховинщині.

“Верховинський Музей книги про гуцулів і Гуцульщину формуймо разом. Кожен, хто запропонує для Музею книжкові видання, фото, відеоматеріали, рукописи про Гуцульський край, буде занесений до Почесної книги музею. Відвідувачі знатимуть поіменно книгодавців-патріотів. Вони зостануться у пам’яті гуцулів і Гуцульщини нинішнього та прийдешніх поколінь”, – йдеться в повідомленні Верховинської райради.

Координатором з організації створення музею призначено заступника керуючого справами виконавчого апарату районної ради Василя Нагірняка, якому доручено підготувати положення про музей на чергову сесію районної ради. Контактний телефон: 098 588 8990.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.

Ми у Facebook


Це вікно зникне через 20 seconds