Оновлений гінекологічний кабінет запрацював у Міській поліклініці № 5 в Івано-Франківську

У п’ятій поліклініці Івано-Франківська відкрили оновлений гінекологічний кабінет. Тут зробили ремонт, закупили нові меблі та спеціальне гінекологічне крісло для жінок із обмеженими можливостями.

Про таке оновлення у медицині Івано-Франківська на своїй сторінці у мережі повідомив міський голова Руслан Марцінків, передає “Західний кур’єр”.

«Якщо жінка має інвалідність – вона може бути оглянута. Тут ми зробили кабінет, де два гінекологи ведуть вагітних жінок. Тут є апарат, який може записати відео обстеження на диск, з яким пацієнтка може далі звертатись до лікарів інших профілів», – відзначає Ольга Савчук, директорка КНП «Центр первинної медичної і консультативно-діагностичної допомоги».

Жінки народжують дітей – майбутнє України. Потрібно створювати для них комфортні умови, переконаний очільник міської громади.

“Дуже важливо, щоб наші жінки народжували дітей в Івано-Франківську. Також ми запровадили програму для міського пологового будинку. Породіллі отримують по 20 тисяч гривень та 50 тисяч гривень (якщо батько, або мати – військовослужбовці). Івано-Франківськ – місто життя. Важливо, щоб життя народжувалось. Для нас – це питання виживання. Тому дякую за те, що такі кабінети створюються в Івано-Франківську.”, – зауважив Руслан Марцінків

До слова, у п’ятій поліклініці тривають ремонти і в інших кабінетах, щоб пацієнтам було зручно отримувати послуги, а медичним працівникам їх надавати.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.