Останнім часом у Івано-Франківську на фасадах будинків та зупинках громадського транспорту з’явилось багато графіті, які пропагують продаж наркотиків

На це міський голова Руслан Марцінків звернув увагу правоохоронців під час вівторкової апаратної наради у міськвиконкомі, – інформує Західний кур’єр.

«Таких написів багато і це реально сайт, який продає амфітамін у відкритому доступі. Прошу вважати це моїм офіційним зверненням, щоб відкрити кримінальне провадження,– сказав Р. Марцінків. – Зважаючи, що карантин, є патрулі, ми можемо когось зловити? Дуже важливо, щоб зловити і покарати».

Водночас новопризначений начальник Івано-Франківського міського відділу поліції Остап Білейчук запевнив мера, що правоохоронці над цим уже працюють.

«Щоденно затримуються особи, які доставляються у міський відділ для документування і вилучення наркотичних засобів, в тому числі амфітаміну. У нас є заведені кримінальні провадження, які документуються управлінням протидії незаконного обігу наркотиків саме по цій темі, яку ви озвучили», – сказав О. Білейчук.

Водночас він додав, що зараз знайомиться з містом і вивчає оперативну обстановку.

«Є велика проблематика скоєння майнових злочинів, крадіжок велосипедів, майна громадян. Сьогодні сталася крадіжка в офісі «Міської ритуальної служби». Завдано збитків на 150-200 тисяч гривень. Викрали з сейфу, ключі були на місці, викрали процесор, декілька камер відеоспостереження. Це була пряма наводка, – каже О.Білейчук, – особа знала, чітко орієнтувалася як проникнути в приміщення, знала, де сторож. Можливо, особа пов’язана з цим підприємством, можливо, з колишніх працівників».

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.