Переселенцям, які проживали у ліцеї №10, надали тимчасовий прихисток

Для переселенців, котрі весь час після приїзду до Івано-Франківська проживали в освітньому закладі, сьогодні новосілля. ВПО переселили з ліцею №10 у місце тимчасового проживання на вулиці Бандери.

Про це повідомив міський голова Івано-Франківська, передає Західний кур’єр.

«Ми прийняли рішення, щоб відкрити тут це приміщення, облаштоване під потреби внутрішньо переміщених людей. Розуміємо, що це не місце для постійного життя. Проте все ж це краще, чим жити у школі. Адже тут будуть зручніші умови, є кухня, гарні кімнати», – йдеться у повідомленні.

Сьогодні вже переїхала одна частина людей, решта переїде згодом. Раніше люди перебували у одній зі шкіл, де немає укриття. А в освітньому закладі тим часом триває монтування залізних віконниць, які за прикладом Ізраїлю забезпечуватимуть захист у школі.

«Хочу подякувати всім, хто долучився до вирішення цієї проблеми. Адже завдяки співпраці з командою MetaLab та залученню інвесторів вдалося відкрити цей тимчасовий прихисток. Людям, котрі тут житимуть, побажав, щоб їхні міста були якнайшвидше деокуповані, вибили звідти ворога та не літали кулі. Аби люди могли самі вибирати, де мешкати. Адже більшість хоче повернення додому. Та поки ми будемо створювати всі умови, щоб люди себе нормально почували», – додав Руслан Марцінків.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.