Полковника поліції, який збирав дані про євреїв в Коломиї, підозрюють у привласненні 4 га лісу

Колишнього начальника управління стратегічних розслідувань Нацполіціі в Івано-Франківській області Михайла Банку, який став героєм скандалу зі збором даних про євреїв Коломиї, запідозрили у привласненні майже 4,3 га лісу. 

Про це йдеться в матеріалах кримінального провадження за ч. 2 ст. 364 КК, пише Західний кур’єр з посиланням на 368.media.  

На початку травня, ще до етнічного скандалу, в ДБР по Михайлу Банку прийшла інформація з СБУ – там заявили, що поліцейський зловживав службовим становищем, тиснув на чиновників місцевого самоврядування та лісгоспів Івано-Франківської області, і в підсумку таким чином оформив на близьких родичів і підставних осіб право власності на 26 ділянок лісу ДП «Ворохтянський Лісгосп» загальною площею майже 4,3 га.

В ДБР , як виявилося, вже була справа на Банку – з 18 березня там розслідували оформлення трьох з вищевказаних 26 ділянок, які той оформив на свого батька. ЗМІ вже писали про доходи поліцейського. За даними журналістів, Банк придбав автомобіль Land Cruiser 200, ринкова вартість якого 60 тис. Доларів, оформивши його на батька, а також Mitsubishi Pajero Wagon вартістю 40 тис. Доларів, оформлений як подарунок.

Нібито Банк заволодів трьома земельними ділянками в селі Поляниця Івано-Франківської області площею 0,35 га і вартістю від 150 тис. Доларів. Земля розташована в заповідній зоні поблизу курорту «Буковель» і оформлена на батька. На території ділянок ведеться капітальне будівництво готельного комплексу, вартість якого, за оцінками фахівців, становить 5 млн доларів.

Нагадаємо, після скандалу зі збором особистих даних про єврейську громаду Коломиї, Банка звільнили з посади.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.