Працівник Держгеокадастру на Прикарпатті вимагав 35 тисяч доларів за виділення земельної ділянки

Львівська прокуратура оголосила підозру трьом жителям Івано-Франківщини в отриманні неправомірної вигоди в сумі 35 тисяч доларів.

Прокурори Львівської обласної прокуратури викрили трьох осіб, серед яких працівник Держгеокадастру міста Яремче. Підозрювані, за версією слідства, вимагали 35 тисяч доларів США неправомірної вигоди за уточнення та узгодження меж двох земельних ділянок площею 89 соток у селі Микуличин. Про це пише “Західний кур’єр” із посиланням на пресслужбу львівської прокуратури.

Частина цієї землі знаходиться у межах Карпатського національного природного парку.

Цю територію 33-річний житель села Крихівці намагався отримати у власність законним способом, однак, на етапі оформлення документів йому висунули вимогу – 500 американських доларів за кожну сотку.

Перший “транш” як аванс за початок роботи був виплачений у січні, друга частина у розмірі 10 тис  доларів – у березні.

Такі дії фігурантів кваліфіковано за ч.4 ст.368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою),

Прокурори Львівщини звернулись до суду з клопотанням про обрання для підозрюваних міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, а також відсторонення держслужбовця від займаної посади.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.

Ми у Facebook


Це вікно зникне через 20 seconds