Про що говорять камені?

Розмова з екстрасенсами, що пророкують майбутнє та лікують за допомогою мінералів

«Західний кур’єр» поспілкувався з відомими франківськими екстрасенсами, які працюють у парі, – літотерапевтами Романом та Лесею. Екстрасенси отримали свій дар у різний час та за різних обставин. Але повністю розкрити його змогли лише після зустрічі одне із одним. Відтоді працюють тандемом та навіть взяли участь в одному з сезонів «Битви екстрасенсів».

Роман Фурса та Леся Поливода.

Долю людини вони читають за допомогою предметів, які повсюди нас оточують, – каменів. Вони присутні у нас вдома, в офісах, адже камінь – головний матеріал, який застосовується в будівництві. Частинки мінералів слугують для розробки смартфонів, які є у кожного сучасника, іншої побутової техніки. І звісно, прикраси з коштовними каменями (не обов’язково діамантами) присутні в житті більшості жінок. Але як вони на нас впливають? Прикраса може змінити життя, але, на жаль, не завжди виключно на краще…

Як камені здатні допомагати людині рухатися по життю, зцілювати недуги та брати на себе енергетичні удари? Чому іноді прикраси починають відбирати життєву силу в свого власника? Роман Фурса та Леся Поливода поділилися із «Західним кур’єром» забутими знаннями наших предків про надзвичайну силу, закарбовану в мінералах.

«Камінь сам обирає нас»

– Що таке літоенергетика і звідки ви почерпнули ці знання?

РОМАН:  Це, найперше, робота  з мінералами, з їх вібрацією. Камінь має дуже сильну вібраційну основу – поєднання з вібраційним рядом землі. Літо­енергетика – це своєрідна культура поведінки з ними.

Є камені, які нам подобаються візуально, а які – ні. Це відбувається тому, що камінь випереджає нас і відразу дає знати, чи готовий він працювати нам на користь. Якщо камінь не подобається вам на вигляд, він ніколи не принесе вам удачу. Навпаки, буде занижувати ваш потенціал та успіх. А правильно підібраний мінерал стане для вас талісманом та оберегом.

Багато людей, яким я заряджав камені, розповідають, що, коли забувають свої амулети вдома, день у них проходить невдало. Для удачі камінь достатньо тримати в кишені. Але з часом навіть найбільші скептики носять їх на руках у вигляді браслетів.

Камінь має співпасти з вібрацією людини, доповнити її енергетичний баланс. Наприклад, серед трьох каменів, які людині сподобались візуально, для амулета найкраще підійде тільки один. Який саме – залежить від мети, котру людина перед собою ставить. Щоб ви розуміли, каменям обов’язково треба давати завдання, говорити, як саме вони мають вам допомагати. Інакше мінерал, як спортсмен без тренувань, розслабиться. З ним треба спілкуватися, дякувати каменю, якщо щось із того, про що ви просили, вдалося.

“Є камені, які нам подобаються візуально, а які – ні. Це відбувається тому, що камінь випереджає нас і відразу дає знати, чи готовий він працювати нам на користь”.

ЛЕСЯ: Камені – це енергетичні об’єкти. У НАСА (агентство уряду США, що займається космічними дослідженнями. – Ред.) давно використовують властивості мінералів поглинати, трансформувати та віддавати енергію. Камінь може захищати наше енергетичне поле. Якщо у вас бувало, що прикраса на вас тріскає або губиться, значить, вона виконала саме цю місію: як запобіжник забрала на себе енергетичний удар, що був спрямований на вас.

Знання про мінерали дуже давні. Вони були відомі нашим предкам. У будь-якій церковній чи королівській короні завжди присутній мінерал – аметист, гранат, рубін, сапфір. Сапфір – це камінь мудрості, він стимулює певний вібраційний ряд, щоб людина могла прийняти правильне рішення.

Всі мінерали поділяють на сім типів вібрацій. Так само в людини є сім енергетичних центрів – чакр. Кожна чакра має свою вібрацію, яка співпадає з вібрацією того чи іншого каменя. Мінерал, який потрапляє в енергетичне поле людини, так чи інакше чинить на неї вплив одразу.

Наприклад, нефрити активно лікують нирки. Як це відбувається? Вібрація здорової нирки співпадає з вібрацією мінералу нефрит. Камінь і орган вступають у взаємодію, так іде  процес лікування.

На війнах широко застосовувалася сердолітотерапія. Коли до рани солдатів прикладали нагрітий сердоліт,  травми швидше загоювалися.

“У НАСА давно використовують властивості мінералів поглинати, трансформувати та віддавати енергію”.

«Одягнувши коштовність, можна повторити чиюсь долю»

– Чи є камені, які впливають на людину тільки негативно, тобто носити їх взагалі не можна?

РОМАН: Не буває каменів суто поганих, як і хороших. Всі мінерали призначені для певного завдання. Результат залежить від того, як камінь використовувати. Хтось за допомогою ножа готує їжу, інший робить операцію.

Але є мінерали обмежені, наприклад, за віком. Зокрема діаманти – це камені зрілої жінки, вік якої не менше 25-30 років. Діамант не так просто підкорити, він починає сприяти своєму власнику тільки через 10-20 років. Якщо така прикраса потрапляє до рук недосвідченої дівчини, він однозначно буде їй не на користь. Діамант може просто «розчавити» незрілу людину.

ЛЕСЯ: Також небезпечними можуть бути родинні прикраси. Часом вони містять дуже важку енергетику. Там записана інформація  роду, зокрема про болячки тих, хто їх носив. А іноді власники цих прикрас не відпускають їх навіть після смерті. Тоді, одягнувши коштовність, людина повторює долю попередника. Або просто передає свою енергію у світ мертвих. Тому перед тим, як одягати прикрасу з минулого століття, краще її очистити, чи хоча б продіагностувати, чи позитивна енергетика в ній закладена.

“Діаманти – це камені зрілої жінки, вік якої не менше 25-30 років”.

«Енергетика хворіє швидше, ніж фізика»

– Які проблеми найбільше турбують людей? Можете озвучити топ питань, з якими до вас приходять?

РОМАН: Це програми на успіх, процвітання, розвиток. Потреба в цьому виникає через ненависть, підлість, злість інших людей. Буває так, що люди, які працювали все життя, розвивалися на всі фронти, раптом втрачають усе. На роботі їх супроводжують невдачі, починаються раптові проблеми зі здоров’ям. Першим показником проблем з енергетикою є те, що лікар не може встановити діагноз, а людина почувається зле. Постійно втомлена, страждає від безсоння.

Друга причина звернень – стреси і, як наслідок, хвороби серця і кровоносної системи. Тахікардія, підвищений або понижений тиск. Люди переганяють через серце велику кількість питань, постійно за чимось женуться і все одно не встигають.

Дуже часто люди приходять із питанням батьків і дітей, коли два покоління не можуть порозумітися. Діти ображаються на батьків через дитячі травми, хочуть помститися відмовою від спілкування. Це зараз дуже поширена проблема. Це схоже на скалку в пальці. Якщо її довго не витягувати, вона починає гнити. Так само гниє енергетика. Сімейні образи падають всередину енергетичного поля, забирають життєву енергію. На фізичному рівні це виливається в захворювання кишково-шлункового тракту, печінки.

Також дуже часто люди приходять з депресією, яка впливає на нервову систему. А це одна з глобальних проблем. Людина не використовує раціонально свою життєву енергію. В результаті зникає бажання мріяти і жити.

Роман та Леся на “Битві екстрасенсів”.
– В чому суть допомоги, яку ви надаєте?

ЛЕСЯ: Наша робота схожа на клінінгову компанію для душі. Людина наро­джується з ідеальним енергетичним полем. Але на своєму шляху вона його травмує, умовно туди потрапляють скалки. Наша робота полягає в тому, щоб усе зайве повитягувати, полікувати рани, зашити дірки. Тоді людина починає відчувати мир і спокій, потік енергії.

РОМАН: За допомогою каменів ми діагностуємо енергетику людини за 80-ма пунктами. Скануємо здоров’я, нервову систему, ієрархію роду, дім і так далі. Енергетика хворіє швидше, ніж фізика. Тому є речі, які можна передбачити за енергетикою і запобігти.

Коли є складна життєва ситуація, для її вирішення людині потрібно три фактори, допомога трьох людей. Лікаря, енергетичного коректора та людини, яка буде її відмолювати. Цей тандем може витягнути людину з будь-якої скрути. Ми допомагаємо людині вирішити питання, пов’язані з енергетикою.

“За допомогою каменів ми діагностуємо енергетику людини за 80-ма пунктами”.

«В кожному храмі присутній мінерал»

– Чи може віруюча людина використовувати властивості мінералів? Церква заперечує існування будь-яких інших сил, окрім сили віри.

РОМАН: Людина – це творіння Бога. Відповідно, ми маємо право використовувати всі дари всесвіту на благо собі та іншим людям. Тим більше, що в кожній церкві, мечеті присутній мінерал. Поєднання вібрації мінералу та віри – це тандем. Людина повинна вірити у вищі сили, Бога, бо це наповнює нас благодаттю. Благодать – це найвищий ступінь енергії. Промінь, який потрапляє напряму в сердечну чакру. Будь-яка молитва – це вібраційний ряд. «Отче наш» – це молитва, яка була написана спеціально для підтримки життєвої енергії у чистоті.

Але сказати напевно, що правильно, а що ні, я не можу. Кожна людина має прислухатися найперше до себе. Багато відповідей на поєднання релігії з багатьма іншими сферами знань зберігається в бібліотеці Ватикану, куди доступ обмежений. Його надають тільки за особистим рішенням Папи. Там зберігаються найцінніші праці з релігії, науки, езотерики, Біблії. Можливо, колись ці знання стануть широко відомими. І ми отримаємо всі відповіді.

ЛЕСЯ: Наприклад, аметист називають каменем апостолів. Кожен віруючий у давнину повинен був мати вервечку чи перстень із аметисту. Цей камінь має властивість позбавляти від негативних, мирських думок.

“Кожен віруючий у давнину повинен був мати вервечку чи перстень із аметисту”.

«За нинішню війну будуть розплачуватися наші діти»

– На вашу думку, популярність в Україні екстрасенсів пов’язана з тим, що ми живемо від кризи до кризи? Чи дійсно зацікавленість людей у допомозі «вищих сил» зростає разом із погіршенням рівня життя?

РОМАН: Такі явища як економічна криза та енергетичні проблеми не треба пов’язувати. Ми працюємо не тільки в Україні, часто проводимо прийоми за кордоном. Там до нас звертаються іноземці, навіть власники крупного бізнесу. В Україні – це також політики, чиновники високого рангу. Проблеми в людей всюди однакові, в більшості з кризою не пов’язані. Це стреси, страхи, родові прокляття, які передаються з покоління в покоління. Зараз ці явища дуже поширені в цілому світі.

Наше покоління сьоме за рахунком після завершення Першої світової війни. Сьоме або дев’яте покоління завжди найгостріше відчуває наслідки помилок предків. Це стосується народів-учасників війн, тобто, якщо ми говоримо про світову війну, то у неї було втягнуто цілий світ. В нашому поколінні дуже активно спрацьовують родові програми, світова економічна криза – це теж один із наслідків енергетичного навантаження на сучасне людство. Так само страждає сфера сімейного благополуччя, люди частіше роблять аборти або втрачають потомство через викидні.

Наслідком родових програм у плані здоров’я найчастіше може бути астма, у дітей – ДЦП. Причина цього не прив’язана до економіки, вона на енергетичному рівні. Криза тільки сприяє тому, що люди перебувають у по­стій­ному стресі. І це теж впливає на життєву енергію, бажання жити, мріяти.

“Наше покоління сьоме за рахунком після завершення Першої світової війни. Сьоме або дев’яте покоління завжди найгостріше відчуває наслідки помилок предків”.
– Виходить, через те, що зараз точиться війна на Сході, також будуть страждати наші діти через сім поколінь?

РОМАН: На жаль, так. Одне покоління в часовому вимірі – це приблизно 20 років. Можна порахувати, коли буде сьоме за рахунком.

До нас уже приходять на прийом люди, які були в АТО, з так званим синдромом афганця. Вони не можуть спати, зловживають алкоголем. Справа в тому, що усі, в кого ці бійці забрали життя на війні, не можуть знайти спокій. Душі застрягають між землею і небом через те, що вони не були упокоєні. Душі загиблих на війні прив’язуються до убивці фізичного тіла і живляться його енергією.

Рік тому до нас на прийом прийшов молодий хлопчина, який скаржився на головні болі. Один із пунктів, який ми перевіряємо, коли людина приходить на сеанс, – це душі, прив’язані до енергетичного поля людини. Так-от, у нього я нарахував шістдесят душ. Тоді він зізнався, що був в АТО кулеметником. Усі ці шістдесят душ, уявіть собі, висмоктували життєву енергію у цього хлопця. Людина особливо уразлива до впливу прив’язаних душ уночі, між другою та третьою годинами. Наш ангел у цей час найслабший. Якщо душ дуже багато, вони можуть застилати розум людини, контролювати тіло. Тоді чоловік зі скляними очима може лупцювати членів сім’ї, а потім навіть не згадати цього. Ці прив’язані душі треба відпускати, інак­ше вони гублять людину.

ЛЕСЯ: Ніхто не має права забирати чужі життя, для цього має бути особливе благословення. Наприклад, козаки-характерники його мали. Їм був відомий спе­ці­альний обряд очищення від прив’язаних душ. Вони уміли їх відпускати.

Козаки-характерники володіли знаннями про обряди очищення від прив’язаних душ.

Це складний процес. Комірка під душу людини формується ще до її зачаття. Процес енергетичного формування триває дев’ять місяців, так само як фізичний розвиток. Помирає людина теж не відразу. Відразу гине тільки фізична оболонка. Душа поступово відходить на дев’ятий, сороковий день, за рік і так далі.

Люди, які зараз воюють в Україні, не мають цих знань, не вміють відпускати душі. Тому, коли вони повертаються додому, їхнє життя починає ламатися. Це дуже гостра проблема, яку треба вирішувати на енергетичному рівні.

Ольга КОМАР

Останні новини

17 Вересня
 • 11:00
  У Івано-Франківську на перехресті вулиць Мазепи і Саєвича, біля ліцею № 23 імені Романа Гурика, влаштують пішохідний перехід
 • 10:40
  За літній період у таборах і санаторіях вдалося оздоровити 601 дитину з Івано-Франківської міської територіальної громади
 • 10:25
  З початку року до місцевого бюджету Івано-Франківської міської територіальної громади від сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, надійшло 52 мільйони гривень, що на 15 млн. грн. більше від плану.
 • 10:14
  У селах Івано-Франківської міської територіальної громади модернізують системи зовнішнього освітлення вулиць.
 • Дороги
  Дороги
  У Івано-Франківську захищати придорожні газони від паркування машин спробують за допомогою елементів ландшафтного дизайну
 • 30 Липня
 • 14:37
  Двоколісником із комфортом: після річної перерви в Івано-Франківську відновили роботи з проєктування та влаштування велосипедної інфраструктури
 • Історія
  Історія
  Кримінальні історії: Помста дружини залізничника
 • 12:22
  На Прикарпатті скажена лисиця вкусила людину
 • 29 Липня
 • 12:03
  В Івано-Франківській громаді виплатили понад 3 мільйони гривень «карантинної» допомоги
 • 09:50
  Споживачам Долини та Городенки повернуть понад 18,27 млн грн необґрунтовано нарахованої плати за воду
 • Споживач
  Споживач
  З 1 серпня ціна на світло для населення не зміниться
 • 23 Липня
 • Історія
  Ретроновина: «театральні» зомління
 • Історія
  Історія
  Кримінальні історії: офіцер перед судом
 • 15:05
  У таборі на Прикарпатті – спалах кишкової інфекції
 • 14:44
  На Прикарпатті майстри лісу незаконними рубками завдали збитків на пів мільйона гривень
 • Залишити коментар

  Ваша електронна пошта не буде опублікована.