Приваблювати туристів до міста планують влаштуванням історичної інтерактивної мультимедійної атракції у підвалах ратуші

Кожен фініш це по суті старт.

 У неділю загальноміською Розколядою у Івано-Франківську фінішував Новорічно-різдвяний святковий марафон, а надалі приваблювати туристів до міста планують влаштуванням історичної інтерактивної мультимедійної атракції у підвалах ратуші.

 За словами міського голови Руслана Марцінківа, новорічно-різдвяні святкування у Івано-Франківську пройшли достойно, а організація всіх заходів була якісною і працювала на промоцію міста. Мер нагадав, що у часі святкувань в обласному центрі Прикарпаття встановили чотири національні рекорди, відеосюжети про святкування у Івано-Франківську транслювали на центральних телеканалах.

«Різними заходами і фестивалями ми максимально привернули увагу цілої України і не тільки України до Івано-Франківська. Мені приємно, що було достатньо туристів. Тішить, що люди приїздили до Івано-Франківська і відзначали хорошу якість заходів, – каже Р. Марцінків. – Вперше провели святковий марафон від Андрєя до Йордана. Будемо працювати над тим, щоб у нашому місті завжди було цікаво і на наступний рік придумаємо щось більш активніше».

Міський голова також додав, що хоче зробити ще одну цікаву і нестандартну атракцію у підвалах міської ратуші, ідею якої запозичив у Хорватії.

«Мова йде не про музей міста у вигляді експонатів, а у інтерактивному мультимедійному вигляді за допомогою спеціального фільму дати можливість відвідувачам прожити історію міста за короткий час. Я бачив таке у Хорватії і бачу, як це зробити у нас. Сподіваюся, що нам це вдасться», – каже Р. Марцінків.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.