Руслан МАРЦІНКІВ: «Плануємо й надалі покращувати транспортне сполучення міської ОТГ»

В останні тижні міська влада Франківська потішила жителів міста і сіл Івано-Франківської ОТГ, передусім пільгових категорій, новими комунальними маршрутами, на яких значна кількість людей має право на безплатний проїзд. Услід за запущеними перед тим автобусами №47К «Вокзал – с. Братківці» і №56 «Вокзал – с. Чукалівка» почали діяти і найбільш очікувані комунальні маршрути з мікрорайону Хоткевича №53К і №54К, які його сполучають з селами Хриплин та Черніїв.

На них їздить шість великогабаритних комфортабельних автобусів з інтервалом руху 20-25 хвилин. При плануванні маршруту враховували побажання як жителів мікрорайону, так і приміських сіл. Тому з вул. Хоткевича автобуси курсують вулицями Чорновола та Коновальця, а на зворотньому напрямку – вулицею Мазепи і попри ринок.

Цими днями змінилася схема руху комунальних автобусів і на маршруті №47К – з франківського вокзалу вони тепер курсують не лише до Братківців, а й у Березівку, вже не заїжджаючи до Черніїва. Адже це село обслуговує окремий маршрут №53К. Останніми новаціями на міських комунальних маршрутах стало розв’язання проблеми з добиранням франківців до міського кладовища в Чукалівку.

Отож туди тепер з понеділка до п’ятниці курсує автобус №56 (з вокзалу відправляється о 9:00, 10:40, 11:48, 13:15, а з кладовища – о 10:05, 11:17, 12:42, 13:50). Крім того, у вихідні та святкові дні на цвинтар у Чукалівку їздять автобуси №41К та №55.

Як пояснив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, це зроблено тому, що він отримував багато звернень від жителів міста стосовно маршруту до міського кладовища не лише у святкові, а й у будні дні.

«Місто взяло чіткий курс на розвиток зручного комунального транспорту і не збирається зупинятися на досягнутому, — каже Р. Марцінків. — Ці автобусні сполучення важливі як для мікрорайонів, так і для наших сіл. Громади, які приєднуються до Івано-Франківська, давно потребували комфортного сполучення з містом і звертались до мене з проханням запустити комунальні маршрути. І от вони вже курсують. Плануємо й надалі покращувати транспортне сполучення міської ОТГ, пільгові категорії жителів якої отримають електронні картки для безкоштовного проїзду».

Таким чином, останнім часом в Івано-Франківську запроваджено 10 автобусних комунальних маршрутів, на яких нині курсує 52 нових комфортабельних автобуси, тоді як на початку 2018 року ще не було жодного. А на шести тролейбусних маршрутах пасажирів перевозять 29 нових білоруських тролейбусів і майже два десятки вже бувалих у використанні, але добре збережених тролейбусів із Європи.

Нове транспортне поповнення радикально підвищило якість пасажирських перевезень у місті, що навіть називають транспортною революцією в Івано-Франківську.

Детальніше з розкладом і маршрутами комунального транспорту можна ознайомитися на сайті: https://if.rozklad.in.ua/

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.

Ми у Facebook


Це вікно зникне через 20 seconds