Студентам у Польщу можна

Влада Польщі послабила обмежувальні заходи і розширила перелік іноземців, які можуть в’їжджати в країну під час карантину. У цей список внесли також студентів, які навчаються в країні. Про це, в суботу, 23 травня, повідомив міністр внутрішніх справ і адміністрації Польщі Маріуш Камінський – пише “Західний кур’єр” з посиланням на польські ЗМІ.

Нововведення стосується, зокрема і українських студентів, які здобувають освіту в Польщі.
Опублікований на сайті міністерства документ значно розширює список тих, хто відтепер може потрапити в країну.
Зокрема, перетинати кордон дозволили
  • міжнародним автоперевізникам, які подорожують транзитом через Польщу іншими видами транспорту, крім транспортних засобів, якими здійснюють міжнародні перевезення
  • учням і студентам, які навчаються в Польщі
  • громадянам інших країн ЄС, Європейського економічного простору і Швейцарії з метою проїзду транзитом  територією Польщі, який триває на більше 12-ти годин з моменту перетину кордону Польщі.

Також стало відомо, що відновили  роботу консульських відділів, спрямовану на видачу робочих віз громадянам, і Чеські диппредставництва в Україні. Зокрема Генеральне консульство у Львові почало приймати візові анкети та документи 22 травня, а в Києві посольство Чехії відкриє консульський відділ у понеділок, 25 числа.

“Після повторних переговорів з українською владою нам вдалося досягти домовленості та частково відновити візовий процес. Чеська економіка потребує українських працівників. Ми прагнемо спростити ситуацію в чеській охороні здоров’я та сільському господарстві, яким не вистачає сезонних працівників з-за кордону”, – зазначив глава МЗС країни Томаш Петршичек.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.

Ми у Facebook


Це вікно зникне через 20 seconds