У “Чорноморця” чергові проблеми

За 139 мільйонів гривень пішов з молотка стадіон одеського Чорноморця. Як повідомляється на сторінці ТаТоТаке, величезну споруду разом з офісними приміщеннями, фітнес-центром, ресторанами, готелем та підземним паркінгом придбала якась американська компанія. Вона вже внесла 10 відсотків від загальної вартості – повідомляє “Західний кур’єр“.

 

Забезпечувати роботу такої махіни дуже непросто. За нашою інформацією, лише електроенергія коштує 1 млн грн на місяць. Вартість же всіх комунальних послуг і податок на землю – це близько 3 млн грн! А ще зарплата працівників стадіону – десь 600 тисяч.

Що це означає для футбольного клубу? Нічого хорошого. Якщо Чорноморцю доведеться платити за оренду стадіону, клуб явно це не потягне. Ринкові ціни – 200-400 тис. грн за матч. А знову грати на стадіоні Спартак може і не вийти. Там вже демонтовано світло та й внутрішня інфраструктура навряд чи відповідає вимогам”, – йдеться у повідомленні.

До слова, це була 17-а (!) спроба фонду продати на аукціоні свій найбільший скарб. Вперше стадіон намагались продати рік тому за 1,1 млрд грн (40 млн доларів). А вже в березні 2020-го розраховували, що буде непогано, якщо вдасться виручити хоча б 10 млн доларів.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.

Ми у Facebook


Це вікно зникне через 20 seconds