У Івано-Франківську на перехресті вулиць Мазепи і Саєвича, біля ліцею № 23 імені Романа Гурика, влаштують пішохідний перехід

Таке рішення, за умови внесення змін в схему організації дорожнього руху на вул. Мазепи і погодження Управління патрульної поліції, ухвалила міська комісія з безпеки дорожнього руху, – інформує “Західний кур’єр”

Необхідність влаштування пішохідного переходу біля ліцею №23 і будинку №89 на вул. Мазепи викликана ще й тим, що вулиця Саєвича веде до міського озера, яке щодня відвідують чимало мешканців та гостей міста. Начальник Управління комунальної політики Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Мирослав Федорків наголошує, що  перехід у цьому місці буде зручним для пішоходів.

«По-перше, там згідно з Правилами дорожнього руху мав би бути пішохідний перехід, бо це перехрестя з вулицею Саєвича, – каже М. Федорків. – У ньому є необхідність для дітей, які ідуть до школи, і для людей, які ідуть на озеро. Там уже є нанесена розміткою антикишеня, є місце, де його можна прокласти, і це буде зручно».

Заступник міського голови-директор Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики, голова комісії з безпеки дорожнього руху  Михайло Смушак зазначив, що свого часу там передбачали влаштування пішохідного переходу, але тоді було заперечення поліції.

«Заперечення було таке, що він може нести небезпеку для дітей, оскільки вони будуть переходити вулицю на нерегульованому пішохідному переході, – каже М. Смушак. – Але, в принципі, зараз ми можемо зробити, подушки берлінські поставити для заспокоєння дорожнього руху, відновити антикишені і забезпечити нормально безпеку».

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.