Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. 

“Минулого тижня Уряд розпорядився виділити понад 700 млн грн для подолання наслідків стихії в західних регіонах країни. Ці кошти зараз лежать на рахунках Держказначейства й чекають, поки місцева влада та всі відповідальні відомства нададуть конкретні розрахунки щодо витрат. Люди повинні бачити, на що будуть спрямовані ці кошти”, – написав Денис Шмигаль на сторінці у мережі Фейсбук.

За словами Шмигаля, у минулі роки держава виділяла мільйони, іноді мільярди для запобігання повеней. Результат використання цих коштів ми бачимо сьогодні по знищених домівках та інфраструктурі, пише Західний кур’єр. 

За попередніми підрахунками, сума збитків, які завдала стихія у п’ятьох областях, становлять майже 3 мільярди грн. Це чимала сума, і вона має бути використана прозоро: місцева влада подає розрахунки, після цього кошти скеровуються в регіони, виплачуються людям та витрачаються на відновлення інфраструктури.

“Уряд обов’язково це проконтролює. Думаю, що разом з міністрами, парламентарями та журналістами ми приїдемо на місця та подивимося на результати”, – переконує прем’єр.

Шмигаль додав, до ліквідації загалом залучалося понад 600 людей та майже 250 одиниць техніки. Руку допомоги Україні простягнула також низка країн, надавши для потреб постраждалих гуманітарний вантаж у вигляді питної води, техніки та обладнання.

 

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.

Ми у Facebook


Це вікно зникне через 20 seconds