В Івано-Франківську «омолоджують» парк на Молодіжній (ФОТО)

В Івано-Франківській громаді поступово збільшують кількість зелених зон. Наразі триває реконструкція парку на вул. Молодіжній. Цей парк другий за величиною серед парків і скверів міста.

Про це йдеться на офіційному сайті міського голови Івано-Франківська, передає Західний кур’єр.

За словами заступника міського голови Миколи Вітенка, найбільший – це Меморіальний сквер, який займає площу 5,4 га, а парк Молодіжний займає 5,3 га.

«Однак, ми отримали лист від єпархії Української греко-католицької церкви про те, що вони готові відмовитися від постійного користування земельною ділянкою площею майже 1 га. Цю зону можна буде долучити до існуючого парку. А згодом цю новодолучену рекреаційну зону облагородити. І це дозволить зробити красиву повноцінну найбільшу рекреаційну зону площею майже 6 га», – розповів Микола Вітенко.

Як розповідає директор КП «Центр розвитку міста та рекреації» Руслана Василюк, наразі в парку «Молодіжний» відбувається друга черга реконструкції алейної мережі. Тому що це першочергова річ, яку потрібно зробити.

«Далі ми будемо наповнювати його різними відпочинковими елементами, вуличними меблями, урнами, дитячі і спортивні майданчики, адже довкола є дуже багато мешканців з дітьми», – каже Руслана Василюк.

Міський голова зізнається, роботи тут продовжуються поки дозволяють погодні умови.

«Тут заплановані доріжки, лавки, а наступного року – освітлення. Ще подивимося, які потрібні будуть додаткові роботи. Бо важливо, щоб у місті змінювався не тільки центральний парк. Крім того, наступного року нам передають землю поруч з монастирем, тому розширимо паркову зону, облаштуємо там теж громадський простір. Хочемо, щоб у місті було багато зелених зон, парків та скверів», – відмітив міський голова Руслан Марцінків.

Нагадаємо, Івано-Франківськ має план облаштувати 200 скверів. А загалом в Івано-Франківській громаді вже є 51 земельна ділянка, відведена під сквери.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.