Вакарчук покидає парламент, але залишається у великій політиці

Лідер партії “Голос” Святослав Вакарчук заявив, що складає свій мандат народного депутата України. Надалі партія у Верховній Раді буде без свого ідеологічного лідера.

Про своє рішення сам Святослав Вакарчук оголосив під час свого брифінгу 11 червня, повідомляє “Західний кур’єр” із посиланням на “24 канал”.

Під час спілкування з журналістами Вакарчук пригадав, як рік тому вирішив іти в політику. Тоді він хотів привести професійних людей у Верховну Раду.

Він також заявив, що в Україні є дуже багато партій “вождистського типу”. Втім, за його словами, партія “Голос” – зовсім не така.

“Я вважаю свою місію частково виконаною. Ми привели у парламент прекрасну партію. У моїх планах великий освітній проєкт, про який я оголошу пізніше. Нині я зареєстрував заяву про складання мандату депутата”, – заявив Святослав Вакарчук.

Водночас він наголосив, що це зовсім не означає, що він іде з великої політики, або ж що партія “Голос” припиняє свою діяльність у Верховній Раді.

Він також звернувся до своїх хейтерів, які “поливають його брудом”.

“Я це сприймаю нормально, але не чіпайте мою партію. Давайте так: я йду, ви зі своїм лайном йдете за мною, а партія йде вперед”, – заявив політик.

Святослав Вакарчук пообіцяв, що де б він не був, робитиме усе для того, аби країна ставала кращою.

“Політиків потрібно сприймати не за їхніми словами чи шуму з телеканалів. Політиків потрібно оцінювати за їхніми справами. Я дивлюся на цих хлопців і дівчат (фракцію “Голосу” – 24 канал) і знаю, що за їхніми плечима реально зроблені справи”, – сказав Вакарчук.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.

Ми у Facebook


Це вікно зникне через 20 seconds