Від завтра в Україні зміняться умови продажу газу населенню

НАК «Нафтогаз України» оприлюднив нові умови продажу газу населенню після завершення дії публічних спеціальних зобов’язань (ПСО) з 1 серпня. – пише “Західний кур’єр“.

НАК пропонує постачальникам укласти річні контракти на закупівлю газу через «Нафтогаз Трейдинг» з щомісячним формульним визначенням ціни. Ціна за такими договорами визначатиметься котируваннями міжнародних газових хабів, ситуацією на ринку та умовами оплати. Умови розрахунків будуть такими: 100% передоплата; оплата частинами кожні 10 днів у період поставки; до 25 числа місяця, наступного за місяцем поставки.

«Підхід, запропонований дивізіоном, відповідає європейській практиці, відповідно до якої для довгострокових контрактів і великих обсягів діє формульна ціна, а для інших клієнтів пропонується різноманітна лінійка продуктів, що залежить від потреб покупця», – сказано у заяві компанії.

«Компанії зможуть формувати ресурс на різні періоди і умови. Для тих, кому потрібні великі обсяги на постійній основі, підійде річний контракт. Для компаній з гнучким планом закупівель підійде контракт на місяць або квартал» – НАК «Нафтогаз України»
Нагадаємо, Кабінет міністрів України переніс перехід на ринкові ціни на газ для населення на 1 серпня.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.