На відремонтованій вулиці Січинського облаштують тротуари та парковки

В мікрорайоні Опришівці кипить робота. На вул. Січинського активно облаштовують тротуари. Ремонт вулиці розпочали ще у минулому році. Тоді управління капітального будівництва заасфальтувало велику частину дороги. З настанням сприятливих погодних умов ремонт відновили вже цього року. Зараз прокладають бордюрні лінії та вимощують бруковані тротуари.

Вулиця Січинського веде до школи. Важливою складовою проведення тут ремонту є не лише асфальтування та будівництво тротуарів, але й проектування парковки.

«Вулиця Січинського доволі велика. Але асфальт на ній з’явився лише у минулому році. Так, як ця дорога веде до школи та садка, ми вирішили її спроектувати з урахуванням цих особливостей.  Тому передбачили тут також паркомісця. Все для того, щоб було зручно їздити та завозити дітей до школи», – пояснив міський голова Руслан Марцінків.

Жителі та гості мікрорайону оцінюють роботи позитивно та з нетерпінням чекають на завершення благоустрою.

«Я сама мешкаю на вул. Набережній, але часто відвідую тут своїх дітей та онуків. Не раз доводилося забирати дітей зі школи. Раніше тут тротуару, як такого не було. По ньому не можливо було ходити: постійні вибоїни і калюжі. Так само й дорога була жахливою. Тому ремонт тут дуже доречний», – ділиться враженнями пані Орися.

Після викладання тротуарів, підрядники приступлять до підготовки під асфальтування іншої частини дороги, пише ЗК з посиланням на інтернет сайт міського голови.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.