З початку року до місцевого бюджету Івано-Франківської міської територіальної громади від сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, надійшло 52 мільйони гривень, що на 15 млн. грн. більше від плану.

Про це повідомила директорка міського Департаменту економічного розвитку, екології та енергозбереження Світлана Криворучко. За її словами, в загальних надходженнях бюджету Івано-Франківської міської територіальної громади податок на нерухомість становить 2,7%, а у сумі місцевих податків і зборів – 11,8%.

З початку року надходження податку за нежитлову нерухомість становлять 41,6 млн. грн., що на 12,5 млн. більше від плану, а за житлову нерухомість – 10,4 млн. грн., що більше від плану на 2,5 млн. грн. Директорка Департаменту економічного розвитку також додала, що у 2021 році юридичні особи додатково задекларували 267 тисяч, а фізичні особи – 2,2 млн. грн. податку на нерухомість.

Найбільшими платниками податку на нерухомість є «Укрзалізниця» та «Епіцентр», які сплатили по 1,5 млн. грн. А загалом 10 найбільших платників юридичних осіб сплатили 7,5 млн.грн. і ще 2 млн. – фізичні особи. Водночас борг зі сплати податку на нерухомість наразі становить 16,2 млн.грн. Фізичні особи заборгували 14, 5, а юридичні – 1,7 млн. грн.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.