Запрацював кооператив у Більшівцівській ОТГ

Під час відеозустрічі заступника директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Степана Вінтоновича з представниками територіальних громад області, котру організував РО Програми «U-LEAD з Європою»  було наголошено, що цьогоріч державна політика у сфері АПК, передусім, спрямована на підтримку дрібних фермерських господарств – пише «Західний кур’єр» з посиланням на Агенцію розвитку ОТГ Прикарпаття.

«Держава нині сприяє розширенню використання бюджетних коштів, спрямованих на державну підтримку фермерським господарствам», — підкреслив він.

У цьому контексті посадовець розповів про те, що держава виділяє дотацію на ті господарства, в яких утримують від 5 до 15 корів молочної породи.

У свою чергу заступник селищного голови Більшівцівської ОТГ Марія Щепанська розповіла, що в її громаді за підтримки програми DOBRE нещодавно запрацював кооператив. Вже впродовж тривалого часу на території ОТГ функціонують великі агрохолдинги, а місцеві підприємці здійснюють діяльність з вирощування кіз, розведення бджіл тощо. Та найбільш розвиненим напрямом, за її словами, є вирощування риби.

 «У будь-якому випадку мусимо сьогодні допомогти дрібним фермерським господарствам здійснювати свою діяльність. Завдяки комунікації з департаментом АПР ОДА вже є чітке розуміння того, що в громадах необхідно сформувати ефективну політику сільського господарства», — сказала Марія Щепанська.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.