Завтра підпишуть указ про ІФА-тестування

Міністерство охорони здоров’я розробило механізм ІФА-тестування в Україні, який зараз проходить процедуру погодження, і в понеділок (18 травня) буде підписаний Міністром.

Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив на щоденному брифінгу – повідомляє «Західний кур’єр».

«Якщо ми говоримо про ІФА-тестування, то це ті тести, які показують рівень антитіл в організмі людини. Тобто показує хворіє людина на коронавірус, або вже перехворіла. Зараз вже розроблено механізм тестування, де визначено коло осіб і в який спосіб ми будемо їх тестувати. В понеділок мною буде підписаний наказ щодо запровадження ІФА-тестування», — підкреслив Максим Степанов.

За словами очільника МОЗу, в Україні будуть використовуватися як вітчизняні, так і закордонні ІФА тест-системи.

За повідомленням інформагентств, минулої доби кількість випадків коронавірусу у світі зросла на 95 тисяч, нині загальне число випадків становить 4 мільйони 717 тисяч.

Лідером за темпами поширення захворювання є США – 23,488 випадків за добу.

За цей же час у Бразилії підтвердили майже 15 тисяч випадків, у Росії – 9,2 тисяч, в Індії – 4,8 тисяч, у Перу – понад 4 тисячі, у Великій Британії – 3,4 тисяч, у Саудівській Аравії – 2,8 тисяч, в Мексиці – 2,4 тисяч та понад 2 тисячі в Іспанії.

В Італії, що раніше була епіцентром коронавірусу, за минулу добу зафіксували 875 нових інфікувань.

За цей час у всьому світі померли 4360 осіб. Серед них у Штатах 1218 загиблих, у Бразилії – 816, у Великій Британії – 468, у Мексиці – 290, в Італії – 153.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.