Йдеться про уродженця м. Запоріжжя, який тимчасово проживав в м. Городенка в приміщенні спортивної школи.

Обвинувачений вчинив таємні викрадення чужого майна, повторно, поєднані з проникненням в інше приміщення.

Чоловік близько 4 год. 03.01.2020 прибув до магазину, розташованого по вул. Шевченка, в м. Городенка, шляхом відтискання та пошкодження віконної рами металопластикового вікна підсобного приміщення магазину, відкрив вікно і через віконний отвір незаконно проник в підсобне приміщення магазину, звідки пройшов у торговий зал, де з касового апарату викрав грошові кошти в сумі 27000 грн, пише Західний кур’єр з посиланням на ЄДРСР.

Крім того, за тиждень чоловік вчинив другу крадіжку. Він проник до аптечного пункту на другому поверсі поліклініки, на який звернув увагу перебуваючи в Городенківській поліклініці на обстеженні.

11.01.2020 приблизно о 21:48 год. приїхав на велосипеді на територію КНП «Городенківська ЦРЛ» по вул. Шептицького, в м. Городенка. По дереву, що росте позаду КНП «Городенківська ЦРЛ», він заліз до рівня другого поверху, переліз на балконний парапет, що розташований на другому поверсі цього приміщення.

Шляхом відтискання та пошкодження віконної рами, відкрив металопластикове вікно і через віконний отвір незаконно проник у приміщення кабінету № 25 КНП «Городенківська ЦРЛ». Шляхом застосування фізичної сили відтиснув та відчинив вхідні двері зазначеного кабінету та вийшов в приміщення коридору другого поверху КНП «Городенківська ЦРЛ». Далі пошкодив металічні жалюзі розрахункового вікна прилавку аптечного пункту № 1, з незамкненої шухляди викрав грошові кошти в сумі 4800 грн. Після чого з місця події втік тим же шляхом, яким проник в приміщення.

В судовому засіданні обвинувачений винуватим себе визнав повністю, розкаявся та запевнив суд, що не буде більше вчиняти крадіжки.

Вчиняючи обидві крадіжки, використовував «фомку», яку в подальшому сховав в смт Гвіздець, коли їхав в м. Коломия; при вчиненні крадіжок на руках мав рукавички, був одягнутий в камуфляжні штани, куртку сірого кольору з капюшоном, шапочку сірого кольору, взутий в коричневі кросівки. Свій одяг він добровільно видав працівникам поліції. Також показав поліцейським місце в смт Гвіздець, де заховав «фомку».

Частину викрадених коштів обвинувачений перерахував цивільній дружині на реквізити через термінали в м. Івано-Франківськ. Спричинені збитки потерпілим не відшкодував, але має намір відшкодувати.

Оцінюючи зібрані у кримінальному провадженні та досліджені у судовому засіданні докази у їх сукупності, суд дійшов висновку, що вина обвинуваченого у вчиненні двох епізодів таємного викрадення чужого майна, повторно, поєднаних з проникненням в інше приміщення, – доведена повністю.

Суд ухвалив, обвинуваченого визнати винуватим у вчиненні кримінальних правопорушень та призначити йому покарання за ч.3 ст. 185 КК України три роки шість місяців позбавлення волі.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.