Жителю Городенки загрожує 300 тисяч грн штрафу за незаконну врізку в газопровід

При демонтажі газового лічильника на повірку, в мешканця приватного будинку в Городенці газовики виявили незаконну врізку. Власник облаштував врізку у ввідний газопровід в обхід лічильника. І таким чином споживав необлікований газ.

Такими діями порушник не лише завдав суттєвих збитків підприємству, але й поставив під загрозу своє життя та життя мешканців. Оскільки самовільне втручання в систему газопостачання може призвести до витоків, накопичення газу і, як наслідок – вибуху. Завдяки вчасному виявленню такого факту, фахівцям «Івано-Франківськгазу» вдалося попередити аварійну ситуацію, інформують у пресслужбі установи.

Порушнику, згідно вимог законодавства, доведеться відшкодувати завдані збитки. Розмір відшкодування за таке порушення може складати від 200 до 300 тис. грн, пише Західний кур’єр. 

«Ми постійно здійснюємо перевірки для виявлення фактів крадіжок газу. Для цього застосовуємо як сучасне обладнання, так і проводимо аналітику обсягів споживання газу. Наприклад, якщо в якомусь домоволодінні обсяги споживання суттєво знизилися та не відповідають встановленим газовим приладам – є підстави провести перевірку», – розповідає комерційний директор АТ «Івано-Франківськгаз» Віктор Кедик.

Загалом з початку 2020 року  виявлено 43 втручання в лічильники газу та 5 несанкціонованих врізок.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.

Ми у Facebook


Це вікно зникне через 20 seconds