Головна Цитати

Цитати

 

Quote by Борис ГУДЗЯК, голова Філадельфійської архиєпархії УГКЦ у США - (Чи не зруйнували Zoom-служіння і Facebook-трансляції близькості між прихожанами і священниками?) – Мабуть, багато людей відійде. Ті, хто з обов’язку ходили до церкви, а тепер уже практично рік звільнені від цього обов’язку, можуть до так званого обов’язку не повернутися. Лишитися, так би сказати, лише онлайн, або взагалі лишити цю справу. Я переконаний, що поважний процент таких буде. В Америці на кожного нового католика є 5 чи 6 католиків, які відходять від церкви – статистично ми перебуваємо на спаді. Але з іншого боку – ще ніколи в історії людства не було стільки католиків і стільки християн. Церква зараз на висоті розвитку. На цифри треба дивитися з перспективи і з вірою.

— Борис ГУДЗЯК, голова Філадельфійської архиєпархії УГКЦ у США

Quote by Руслан МАРЦІНКІВ, міський голова Івано-Франківська Ми будемо надавати фінансову допомогу на реконструкцію газових мереж, а також пільговим категоріям громадян. На жаль, ми не можемо фінансово допомогти кожній квартирі, але допоможемо, до прикладу, одиноким пенсіонерам, інвалідам, учасникам бойових дій. На запланованій на 29 січня сесії міської ради буде представлена програма пільгової допомоги тим, хто її потребує. Загалом буде представлено дві програми. Перша – це розширення пропускної здатності газових мереж. Друга – пільгова допомога тим, хто її найбільше потребує. Ми підрахували, що будемо надавати приблизно по 25 тис грн на одне помешкання пільговика.

— Руслан МАРЦІНКІВ, міський голова Івано-Франківська

Quote by Роман ХАРУК, депутат Івано-Франківської міської ради Націленість розвитку громади в 2021 році має бути у практичній площині і не тільки соціального характеру. Серед найважливіших завдань, які стоять сьогодні перед Івано-Франківською міською ТГ, є суттєве нарощення інвестицій в економіку громади, активізація інвестиційної діяльності, збільшення надходжень інвестицій в економічний та соціальний розвиток економіки та підвищення її конкурентоспроможності, забезпечення сталого розвитку територіальної громади. Від цього, відповідно, збільшиться розмір надходжень в бюджет громади, що у свою чергу дасть більші можливості для розвитку.

— Роман ХАРУК, депутат Івано-Франківської міської ради