15 долинських школярів отримали новенькі планшети

Дистанційне навчання школярів вимагає сучасних засобів зв’язку. В Долинській громаді зробили ще один крок для забезпечення рівних можливостей до якісної онлайн-освіти – 15 школярів пільгових категорій отримали новенькі планшети Lenovo Tab M10.

Про це повідомили у пресслужбі Долинської міської ради, пише “Західний кур’єр”.

«Світ не стоїть на місці. Ми не знаємо, якою буде освіта через 5-10 років. Технології теж постійно змінюються. Завдання освіти – підготувати школярів, адаптувати їх до життя в сучасних умовах, навчити використовувати новації та технології для навчання й розвитку», – зазначив міський голова Іван Дирів.

Вручаючи планшети, очільник громади побажав дітям успіхів у навчанні. Окрім того, мер подякував за успішну реалізацію проєкту заступниці міського голови Аллі Шевченко, яка ініціювала участь у цьому регіональному проєкті, а також управлінню освіти.

Долина – в числі чотирьох громад Прикарпаття (разом з Більшівцівською, Надвірнянською та Яремчанською) обрала освітній напрям у переліку підтримки місцевих ініціатив спільного проєкту ПРООН в Україні та Уряду Великої Британії «Посилення стійкості громад в регіонах України – фаза ІІ» .

Вартість одного планшета – понад 9 тисяч гривень. Внесок Проєкту становив 70 відсотків, бюджету громади – 30 відсотків.

Як зазначила заступниця міського голови Алла Шевченко, від міської ради проєктну заявку подали заздалегідь, виконали умови співфінансування. На всіх етапах дуже допомагала автор і керівник регіонального проєкту ПРООН у Івано-Франківській області Леся Попелюх, за що їй щира вдячність.

Через повномасштабну збройну агресію Росії планшети вручали в перший місяць нового навчального року, хоч планували раніше.

Школярі вартісним і потрібним подарункам дуже зраділи. Якісна та доступна освіта – це найкращі інвестиції в майбутнє нашої країни.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.