15-річна дівчина “підняла на ноги” весь особовий склад косівської поліції

Повідомлення про зникнення неповнолітньої до прикарпатських поліцейських надійшло вчора, 12 січня. Цілу ніч активних пошуків — і дівчинку знайшли. Жодних протиправних дій стосовно неї скоєно не було.

Про це повідомили в пресслужбі поліції області, передає Західний кур’єр. 

12 січня, близько опівночі до Косівського відділу поліції за допомогою звернулася мешканка Снятинського району. Схвильована жінка повідомила, що напередодні  зі своєю 15-річною донькою приїхала до родичі в Косівський район. Близько 23 години дівчинка пішла з друзями гуляти та не повернулася. Її телефон вимкнений.

На пошуки дитини був орієнтований весь особовий склад поліції. Всю ніч працівники Косівського відділу поліції разом з ювенальними поліцейськими  шукали дитину по всіх куточках району. Над ранок пошуки дали результат —  дівчинку виявили у знайомих в місті Косові. На щастя, жодних протиправних дій стосовно неї скоєно не було.

Зараз з дитиною та її батьками спілкуються інспектори ювенальної превенції.

Працівники поліції закликають батьків більше уваги приділяти своїм дітям, контролювати їхній вільний час, проводити з ними роз’яснювальні бесіди, які попереджуватимуть такі прикрі випадки. І пам’ятайте, якщо ваша дитина зникла, або з нею трапилась інша неприємна ситуація — негайно телефонуйте до поліції.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.