3 млн 543 тис гривень виручили під час другого благодійного аукціону на підтримку прикарпатських Захисників та Захисниць

 Зокрема, лот голови ОДА Світлани Онищук продали за 150 тисяч гривень.

На жаль, війна забрала у наших дітей щасливе дитинство, тож робимо все, щоб його повернути.

Про це голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук сказала під час представлення на другому благодійному аукціоні, спрямованому на підпримку наших Захисників та Захисниць, власного лоту – картини барильєфу “Спогади”, автором якої є художник Віктор Павлюк, 3D- художник Роман Романюк, виробник “Майстри Деренько”.

За словами очільниці області, ідея твору – це відтворення спогадів із щасливого дитинства, коли ніхто з дітей не знав, що таке війна, повітряні тривоги, труднощі, які випали на долю наших дітей зараз, пише “Західний кур’єр” з посиланням на сторінку Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Продали картину за 150 тисяч гривень.

“Кожен куплений лот наближає нашу з вами мрію про перемогу над ворогом. Вірю, що вже зовсім скоро ми всі святкуватимемо Перемогу, за яку зараз ми платимо таку високу ціну, адже гинуть кращі сини та дочки України”, – зазначила Світлана Онищук.

 

 

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.