50 мільйонів гривень  виділили на ремонт “багатостраждальних”  доріг Долина-Хуст та Рогатин-Лопушна

Про безпрецедентні об’єми фінансування дорожньої галузі Прикарпаття, стан проведення та нові виклики в організації роботи дорожньої галузі доповів сьогодні, 25 серпня на нараді у голови ОДА Віталія Федоріва керівник Служби автомобільних доріг області Василь Буджак.

«Основне завдання САД – виконання програми Президента України «Велике будівництво». Фінансовий ресурс, який виділено на ремонт і будівництво запланованих об’єктів, є найбільшим за останні п’ять років. Обсяг робіт є дуже значним, оскільки кошти надходять постійно, і ми плануємо ввести в дію нові об’єкти, – зазначив Василь Буджак. – На цей час надійшло 50 млн грн, які плануємо використати на найбільш проблемних ділянках, а це – ремонт дороги Р-21 «Долина-Хуст» та М-12 «Рогатин-Лопушна». Перед нами постали нові виклики – організація руху і безпека на відремонтованих дорогах. Будемо звертатися до Кабміну з пропозиціями на 2021 рік щодо будівництва нових доріг, підпірних стінок та транспортних розв’язок, особливо у Карпатському регіоні».

Віталій Федорів доручив активізувати роботи на дорозі Івано-Франківськ – Тернопіль та в районі міста Івано-Франківська. Особливу увагу необхідно також звернути на облаштування придорожніх смуг, їх очистки від старих насаджень та приведення до вимог державних будівельних норм, пише Західни кур’єр. 

У Івано-Франківській ОДА додають, що постановами Кабінету міністрів України затверджено обсяг фінансування на виконання робіт з будівництва, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення Івано-Франківської області в сумі 1 876,2 мільйонів гривень, Роботи заплановано провести на 15 об’єктах та відремонтувати і ввести в експлуатацію 118,5 км дорожнього покриття.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.