95-річний дідусь з Верховини оформив ID-картку

Паспортний документ у вигляді ID-картки працівники Верховинського РВ УДМС України в Івано-Франківській області вручили одному з найстарших мешканців селища Верховини Михайлові Маківничуку у зв’язку з втратою попереднього паспорта у вигляді книжечки.

Цікаво, що 95-річний дідусь виявився першим у великій родині, хто оформив сучасний  паспорт громадянина України у вигляді ID-картки, інформують у Міграційній службі Івано-Франківської області, пише Західний кур’єр.

Пан Михайло заповнює документи без окулярів

 «Як свідомий громадянин та інтелігентна людина, пан Михайло  уважно стежить  за всіма новинами, що відбуваються у державі. Для фотографування у підрозділі міграційної служби  він спеціально обрав діловий костюм та не забув навіть про зачіску. Про ID-картку пан Михайло чув неодноразово з телевізора і читав у районній газеті», – йдеться у повідомленні.

Працівники Верховинського відділу міграційної служби тепло привітали щасливого власника ID-картки й побажали йому здоров’я та довгих років життя, а він у відповідь щиро подякував за доброзичливість та професіоналізм.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.