Аферисти ошукали прикарпатців на близько пів мільйона гривень

Поліцейські продовжують документувати нові факти шахрайств, пов’язані з привласненням коштів громадян. Аферисти представляються співробітниками фінансових установ, входять в довіру та спустошують електронні гаманці. Поліція закликає бути максимально обачними, щоби не постраждати від зловмисників.

Пише Західний кур’єр з посиланням на поліцію Івано-Франківщини.

За допомогою до франківських поліцейських звернулась місцева мешканка. Як з’ясували правоохоронці, до потерпілої зателефонувала особа, яка представилась працівником служби безпеки банку. Аферист вказав, що потрібно назвати цифри і код, які прийшли на мобільний телефон заявниці, або в іншому випадку банківську картку буде заблоковано. Як тільки жінка це зробила, отримала сповіщення про списання з рахунку 185 000 гривень.

Ще один факт шахрайства зареєстрований на Косівщині. До поліцейських надійшла заява від 56-річного чоловіка. Заявник повідомив, що потерпів від псевдобанківських працівників. Довірливий  прикарпатець виконав усі вказівки аферистів. За лічені хвилини з його рахунку невідомі зняли 285 тисяч гривень.

За обома фактами поліцейські розпочали розслідування.

Поліцейські вкотре нагадують мешканцям Прикарпаття бути уважними та пам’ятати:

📍працівники банку не телефонують клієнтам, щоб дізнатися інформацію про пароль та особисті дані;

📍якщо названий працівник дзвонить зі звичайного номера мобільного телефону, завершуйте розмову і передзвоніть на гарячу лінію фінустанови та уточніть деталі;

📍ніколи нікому не повідомляйте свої персональні дані телефоном, особливо це стосується цифрових кодів з SMS-повідомлень банку, puk-кодів з картки.

📍Якщо ви підозрюєте шахрайство – блокуйте свій рахунок.

 

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.