Андрій Бойчук зустрівся з місцевими підприємцями: шукають компромісу

Сьогодні, 5 березня, голова Івано-Франківської ОДА Андрій Бойчук зустрівся із підприємцями для конструктивного діалогу щодо карантину.

«Отримав їхні вимоги. Це добре, бо тепер робота перейшла в те русло, де можна знайти компроміс», – написав А. Бойчук на своїй сторінці у Фейсбук.

Він також пообіцяв, що фахівці обласної державної адміністрації опрацюють всі вимоги, які висунув бізнес, протягом наступного тижня. Після цього підприємці отримають обґрунтовану відповідь. Також якщо вимоги виявляться справді раціональними, то на обласній комісії ТЕБ і НС чиновники готові їх розглянути, інформує Західний кур’єр. 

«Але я ще раз хочу наголосити, що ситуація на Прикарпатті залишається складною, це потрібно враховувати. Тільки за вчорашній день у нас виявили 737 нових випадків COVID-19, 16 людей померли. Якщо зараз ми підемо на якісь необдумані пом’якшення карантину, то погіршення ситуації не заставить себе чекати. Наголошую, що кожне рішення потрібно приймати зважено, бо мова йде про здоров’я та життя людей», – додав очільник Франківщини.

До слова, 3 березня на засіданні Івано-Франківського МВК, міські чиновники написали звернення до центральних органів влади з вимогою послабити карантин у Івано-Франківській громаді та надати місцевій владі повноваження на місцях встановлювати карантинні вимоги.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.