Більше 200 дітей за добу: На Прикарпатті масово хворіють на COVID-19 школярі

Про це сьогодні, 27 січня, йшлося під час брифінгу в Івано-Франківській ОДА щодо епідеміологічної ситуації на Прикарпатті.

За словами заступниці голови обласної адміністрації Людмили Сірко, за останню добу в області виявлено 2862 нових випадки захворювання на COVID-19. Це найбільший показник за весь час пандемії, інформує Західний кур’єр.

241 особу госпіталізували до медичних закладів, які лікують хворих на коронавірус, 186 людей одужали, 13 – померли.

За словами Руслана Савчука, найбільше хворих виявлено у Івано-Франківському та Надвірнянському районах.

Що ж до дитячого населення, то впродовж минулої доби захворіли 206 дітей, з яких 164 – шкільного віку. Також недугу діагностовано у 42 медичних працівників.

«На сьогодні у медзакладах області розгорнуто 3382 ліжко-місцядля лікування хворих, 63% наразі зайняті, – повідомила заступниця голови облдержадміністрації. – Вкотре звертаємося до жителів області не бути байдужими до свого здоров’я, а прийти у пункти щеплення та центри вакцинації, щоб імунізуватися та убезпечити себе і свої рідних від тяжких наслідків хвороби».

Слід додати, що за минулу добу проти COVID-19 на Прикарпатті вакцинувалися 2444 особи. Загалом упродовж січня щепилися понад 47 тисяч прикарпатців. Бустерну дозу отримали 3486 осіб. На сьогодні повністю імунізованими проти коронавірусу є 29,6 % наших краян.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.