Огорожу навколо земельної ділянки, що належить власнику фірми “Торговий сервіс” Ігорю Халаменді демонтовували вчора у лісі, поблизу села Рибне. Підстава – виконання рішення Тисменицького районного суду.

Роботи розпочали близько 10:00. Окрім виконавчої служби, на місці були працівники поліції.

Спочатку демонтували цегляну огорожу біля дороги, що веде до полігону твердих побутових відходів, згодом – паркан із сітки.

Поблизу прикарпатського села Рибне знесли огорожу Ігоря Халаменди

Виконувач обов’язків старости села Рибне Василь Ісаків розповідає, що у 70-х роках на цій території була відпочинкова база лісокомбінату. Зараз вона – в межах села Рибне Ямницької ОТГ. Орендує цю землю бізнесмен Ігор Халаменда. Податки за її оренду у місцевий бюджет платить регулярно.

“Лісокомбінат продав профспілці “Прикарпатська”. Не знаю, чи вона ще є зареєстрована. Це була профспілка працівників кооперативів. Вони продали майно, будиночки, бази відпочинку Халаменді. Халаменда купив це все, а обслуговувати як? Землю, ту саму площу взяв в оренду”, – розповів Василь Ісаків.

Поблизу прикарпатського села Рибне знесли огорожу Ігоря Халаменди

Представник виконавчої служби відмовився показати кореспондентам Суспільне Карпати документ, на основі якого руйнують огорожу. У пресслужбі установи пояснили, що не мають на це право.

“Зараз виконавець проводить дії відповідно до Закону України про виконавче провадження. Що там, як там, я вам точно не можу сказати. Тільки сторони виконавчого провадження мають право ознайомлюватися”, – каже речниця Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) Наталія Прокоп.

Поблизу прикарпатського села Рибне знесли огорожу Ігоря Халаменди

Власник земельної ділянки Ігор Халаменда прокоментував сьогоднішні дії виконавчої служби у мережі Facebook:

“Не встиг вийти сюжет на телеканалі “Прямий”, де журналісти викрили причетність Медведчука з братами Белз до рейдерства центрального ринку в місті Івано-Франківську, як ми отримали від правоохоронців відповідь. В черговий раз ми спостерігаємо за їхньою тісною співпрацею з рейдерами”.

Нагадаємо, 16-го листопада минулого року власника “Торгового сервісу” Ігоря Халаменду не впустили в будівлю адміністрації ринку. Натомість його спробували облити фекаліями.

18-го листопада власник товариства з обмеженою відповідальністю “Торговий сервіс” Ігор Халаменда на зустрічі із журналістами заявив, що неправомірних дій не робитиме. Ринок повертати буде законними методами.

Боротьба за право оренди продуктового ринку триває досі.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.