Благодійний ярмарок та презентація проєкту «Спадок»: як вшановуватиме знакові дати серпня Рогатинщина

Серпень завжди був для Рогатинської громади місяцем цікавих масових заходів. Адже маємо у цю пору низку знакових для України та нашого краю дат – День Незалежності України, День Державного Прапора, чергову річницю міста й громади.

Тож Рогатинська міська рада завжди старалася у цей час підготувати для жителів Рогатинщини щось неординарне, сповнене традицій та етніки. Але цей рік – інший. Оповитий болем війни. Ми втрачаємо кращих із кращих… Тому важливі для України дні також пройняті смутком і скорботою.

Як вшановуватиме Опільський край головні дати країни й міста в умовах воєнного стану, – вели мову під час чергового засідання оргкомітету з проведення заходів у Рогатинській міській територіальній громаді, пише “Західний кур’єр”.

У другу неділю серпня Рогатин відзначав День міста. В останні роки ця дата набула дещо іншого контексту й стала Днем усієї громади, серцем якої є древній Рогатин. Пам’ятаючи про це, міська рада вкотре присвятила подію найважливішим у нашій громаді – нашим людям.

“Було вирішено, що напередодні річниці від дня заснування міста, 12 серпня, відбудеться засідання виконавчого комітету, під час якого проведуть нагородження переможців конкурсу «Людина року – 2021». А сам День міста, 14 серпня, міська рада приурочила нашим ангелам-охоронцям – землякам-захисникам. Відповідно у цей день в серці громади мають намір організувати благодійний ярмарок на підтримку Збройних сил України. До заходу будуть залучені старостинські округи, народні умільці краю, патріотична організація «Пласт», небайдужі земляки… Попередньо проговорено й кілька цікавих дійств на різних мінілокаціях, що проходитимуть з благодійною метою – зібрати кошти для наших захисників”, йдеться у дописі.

Зауважимо, що внески небайдужих буде передано для придбання найнеобхіднішого для наших військових.

“У День Державного Прапора України, 23 серпня, в Рогатинському будинку культури відбудеться презентація проєкту «Спадок «Традиційна Опільська кухня». Нагадаємо, що гастрономічний онлайн-проєкт тривав на Рогатинщині майже 2 місяці. Участь у ньому взяли усі клубні заклади громади. Що ж цікавого приготувала нам «кухня культури»? Дізнаємось вже невдовзі”, заінтригували у Рогатинській міськраді.
Історичний вернісаж та поетичний калейдоскоп мають намір провести у центральній бібліотеці також до 31 річниці Незалежності України. Крім того, у будинках культури сіл Підкамінь й Липівка 21 і 28 серпня стартуватиме цикл благодійних концертів «Наша пісня – наша зброя».
“Належно вшанує громада у серпні і День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України (29 серпня), Всесвітній день гуманітарної допомоги (19 серпня). А під завісу місяця Центральна бібліотека для дітей підіб’є підсумки літнього читання й визначить найкращого читача літа – 2022”, зазначають у дописі на сторінці Рогатинської МТГ.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.