Чеський волонтер вручив комп’ютери успішним школярам Лисецької громади

Ведучий одного із чеських телеканалів, журналіст, а від часу повномасштабного вторгнення – ще й волонтер та великий друг України Віт Самек завдяки своїм друзям-благодійникам привіз нову партію гуманітарної допомоги для українців, що постраждали від війни.

Серед привезеного вантажу для потреб Першого добровольчого хірургічного шпиталю, що працює на базі хірургічного центру БРАСС, комплекти комп’ютерів, пише “Західний кур’єр” з посиланням на сторінку Лисецької селищної ради.

“За порадою керівника Лисецької громади Анатолія Лущака їх новими власниками стали успішні ліцеїсти нашої громади: Соломія Левицька, Христина Копачук, Мар’яна Федик зі Старолисецького ліцею та учениці Лисецького ліцею Вікторія Голинська, Богдана Волосянко, Анна Менько”, йдеться у дописі.

Приємна подія з вручення оргтехніки відбулася у сесійній залі Лисецької селищної ради.

“Після коротких виступів великого друга нашої Лисецької територіальної громади Віта Самека, що завітав разом із керівником хірургічного центру БРАСС Станіславом Онищуком, звернення голови Анатолія Лущака школяркам запрезентовано комп’ютери, які стануть корисними для підготовки до навчання у змішаному форматі”, зазначають у Лисецькій селищній раді.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.