ЦНАПи Рожнівської сільської та Заболотівської селищної рад працюють над розширенням переліку послуг

З метою моніторингу функціонування центрів надання адміністративних послуг заступник голови обласної державної адміністрації Богдан Футерко побував у Рожнівській та Заболотівській територіальних громадах.

Центри надання адміністративних послуг цих громад умежах  проєкту «Посилення стійкості громад в регіонах України» (фаза ІІ), який реалізується ПРООН в Україні у співпраці з Івано-Франківською облдержадміністрацією, отримали обладнання для встановлення електронної системи регулювання чергою для впорядкування прийому суб’єктів звернень, пише “Західний кур’єр” з посиланням на Івано-Франківську обласну державну адміністрацію.

Богдан Футерко зауважив, що це обладнання надасть можливість прогнозувати час прийому,  оптимізує роботу адміністраторів ЦНАП та, як партнер, висловив подяку за надане обладнання Програмі розвитку ООН в Україні.

“Центри надання адмінпослуг Рожнівської сільської та Заболотівської селищної рад територіальних громад надають значні переліки адміністративних послуг, зокрема такі як державна реєстрація актів цивільного стану, реєстрація внутрішньо переміщених осіб, облік зняття з реєстрації мешканців, паспортні послуги, послуги у сфері земельних відносин та питань місцевого значення, соціальні послуги та інше. Зараз вони працюють над розширенням переліку послуг та ведуть роботи щодо підключення обладнання для виготовлення паспортних документів, придбаного у співфінансуванні з місцевих бюджетів та субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг у 2021 році”, йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що проєкт «Посилення стійкості громад у регіонах України» (фаза ІІ) реалізується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки уряду Великої Британії, наданої через Посольство Великої Британії в Україні.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.