Де можна ознайомитися із актуальними вакансіями? Поради працівників служби зайнятості

Карантин кардинально змінив плани у всіх сферах нашого життя. Але чи варто боятися змін та не шукати нову роботу в цей період?

Служба зайнятості пропонує скористатися рекомендаціями та порадами щодо ефективного використання джерел інформації про вакансії служби зайнятості.

Для цього в Обласному центрі зайнятості підготували довідку про місця розміщення актуальних вакансій, пише “Західний кур’єр”.

Шукати вакансії можна на сайті державної служби зайнятості (www.dcz.gov.ua) та на вебсайті Івано-Франківського обласного центру зайнятості (www.ifr.dcz.gov.ua) в розділі «Шукаю роботу», зазначивши професію, посаду, характер та місце роботи, є можливість пошуку для вас підходящої роботи та ознайомлення з переліком актуальних вакансій регіону. Тут також ви можете шукати роботу як в своєму регіоні, так і по всій Україні.

Для того, щоб ознайомитися з актуальними вакансіями Івано-Франківської області, найкращими пропозиціями від роботодавців, анонсами подій та секретами успішного працевлаштування ви можете підписатися на Telegram канал Hr центр Прикарпаття. А також ви можете заповнити анкету шукача роботи за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1IltkcqhIaI_G2p488eNkJaEef5QIuNgXMqF2u7flhdc/viewform?fbclid=IwAR0TYXHGU1p_40PFoCoYgapVuGLW5r6BjcfUhr5Ju8do0nfIjfXSJ_BOKWg&edit_requested=true

і в найкоротший термін з вами зв’яжуться фахівці служби зайнятості та повідомлять про результат пошуку вакансій за вашими вимогами.

На сторінці Івано-Франківського обласного центру зайнятості в соціальній мережі Фейсбук також можна ознайомитися з наявними  актуальними пропозиціями роботи і якщо зацікавила конкретна вакансія, подати на неї заявку.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.