Департамент соціальної політики Івано-Франківської ОДА очолив Володимир Лемчак

Голова обласної державної адміністрації – начальниця обласної військової адміністрації представила працівникам Департаменту соціальної політики облдержадміністрації новопризначеного керівника цього структурного підрозділу Володимира Лемчака.

Про це інформує “Західний кур’єр” із посиланням на пресслужбу ОДА.

За словами очільниці ОВА, у час війни перед підрозділом постало чимало викликів. На соціальну галузь покладено чи не найбільше завдань: приймати внутрішньо переміщених людей, забезпечувати їх житлом, надавати різні види допомоги. На переконання Світлани Онищук, досвід Володимира Лемчака, його професійні здібності допоможуть забезпечити злагоджену роботу колективу для виконання всіх важливих доручень у сфері соціальної політики.

Також керівниця ОВА подякувала колективу Департаменту, працівники якого протягом цього року організовували прихисток на Прикарпатті для близько 150 тисяч внутрішньо переміщених людей.

«Івано-Франківщина прийняла найбільшу кількість паліативних хворих. Про кожного з них подбали соціальні працівники. І як результат – соціальна сфера Прикарпаття визнана однією із найкращих в Україні. За це дякую кожному з вас», — додала вона.

Світлана Онищук також відзначила роботу, проведену з міжнародними донорами щодо забезпечення соціальних об’єктів усім необхідним, зокрема генераторами, та висловила переконання, що з новим керівником соціальна сфера області перебуватиме в надійних руках, а всі працюватимуть злагоджено та ефективно.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.