Для Івано-Франківської міської дитячої лікарні придбали сучасне реабілітаційне обладнання

Продовжується активна фаза ремонтних робіт в рамках впровадження проєкту «АЛЬТЕРА – Альтернативні терапії у Марамуреші та Івано-Франківську» у приміщеннях відділення альтернативної терапії КНП “Міська дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської міської ради”.

Про це повідомили на сторінці Департаменту інвестиційної політики Івано-Франківської міської ради, пише “Західний кур’єр”.

“Завдяки своєчасному застосуванню різних методів фізичної, медикаментозної, соціальної реабілітації можна ефективно боротися із руховими порушеннями у дітей із захворюваннями опорно-рухового апарату та центральної нервової системи. Тому, у межах проекту придбано та буде встановлено сучасне реабілітаційне обладнання для укомплектування відділення альтернативної терапії”, йдеться у дописі.

Проєкт «Альтера – Альтернативні терапії у Марамуреші та Івано-Франківську» впроваджується в рамках Спільної операційної програми Румунія-Україна 2014-2020 за співфінансування Європейського Союзу ENI CBC Romania-Ukraine 2014-2020 та відіграватиме важливу роль у підвищенні якості життя дітей, які мають такі захворювання, та їх сімей.

 

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.