Для відновлення землі потрібно встановити норму поголів’я ВРХ на 100 га

Хліборобам потрібно на державному рівні встановити обов’язкову норму поголів’я великої рогатої худоби на 100 га, вважають у раді директорів Союзу молочних підприємств – пише “Західний кур’єр“.

“Чим відновлюється земля? Органічними добривами. А що таке органічні добрива? Перегній від великої рогатої худоби, який завжди вивозили на поля. Треба створити фонд відновлення родючості землі і встановити норму поголів’я ВРХ на 100 га.Якщо ти ці норми виконуєш, нормально на цій землі господарювали і відновлюєш родючість, вносиш органіку. Чи не виконуєш цю норму – то плати до фонду, а фонд буде підтримувати тих, хто утримує велику рогату худобу”, – заявили в Союзі.

Молочна галузь в Україні показує найгірші результати за всі роки незалежності. Без державної допомоги країна взагалі може залишитися без молочної продукції. Про це заявив глава ради директорів Союзу молочних виробництв України Вадим Чагаровський.

За його словами, офіційна статистика про кількість виробленого молока є неправильною. Згідно з офіційними даними, щорічно в Україні виробляється понад 7 млн ​​тонн молока, але експерт упевнений, що такої кількості немає.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.