До Калуша релокується харківське підприємство з виробництва взуття

Одним з дуже важливих завдань, яке стоїть перед тиловими громадами – створення умов для переміщення бізнесу (релокації) з територій, які охоплені війною. Цим питанням у Калуші приділяють значну увагу, адже, крім гуманітарного аспекту, який полягає в прихистку людей, є ще важливий – економічний.

Чергова робоча зустріч відбулась сьогодні з представником харківського підприємства з виготовлення взуття «Олімп», пише “Західний кур’єр” з посиланням на міського голову Калуша Андрія Найду. Донедавна це підприємство працювало вельми успішно, даючи заробіток для двох сотень людей. А сьогодні через відомі обставини вимушені шукати місце для збереження свого бізнесу.
“І дуже приємно, що саме територія нашої громади їм видалась привабливою задля продовження своєї справи. І підприємство вже готується до укладення договорів оренди приміщень в нашому місті, а відтак – до монтажу обладнання”, каже міський голова Калуша.
За його словами, сьогодні  вже обговорили деталі найближчих планів підприємства та можливих конкретних заходів з нашого боку задля якнайсприятливішої адаптації в нових умовах.
“Бажаю успіху нашим, сподіваюся, вже партнерам. Разом зможемо більше!”, написав на своїй сторінці в мережі А. Найда.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.