До роковин повномасштабного вторгнення у Івано-Франківську 165 поранених бійців отримають одноразову допомогу у розмірі 20 000 гривень
Продовжують підтримувати франківців у потребі
Вчора  на засіданні міськвиконкому затвердили чергові соціальні виплати до Дня народження для мешканців громади. Про це на своїй сторінці в мережі повідомив міський голова Руслан Марцінків, пише “Західний кур’єр”.
За його словами, невдовзі їх отримають:
🔹234 особи «золотого віку»;
🔸41 особа з інвалідністю І та ІІ групи;
🔹45 дітей військовослужбовців.
Також проголосували за допомогу на лікування для 4 військових, які отримали поранення. Також 4 сім’ї загиблих захисників отримали виплати. Ще 28 захисників, котрі не мають статусу УБД, отримають по 3 тисячі з міського бюджету на оплату комунальних ослуг. пА до роковин повномасштабного вторгнення 165 поранених бійців отримають одноразову допомогу у розмірі 20 000 гривень кожному”, зазначив міський голова Івано-Франківська.
Подавати заяви на ці допомоги тепер можна у ЦНАПах. З собою потрібно мати копію паспорта, ідентифікаційний код та копію рахунку для переказу коштів.
Р. Марцінків додав, що крім цього, продовжують сприяти переходу на індивідуальне опалення. Виконком затвердив допомогу на опалення для мешканця пільгової категорії (колишні споживачі СТЕКу). Та ще двоє мешканців цього мікрорайону отримають відшкодування на встановлення котлів.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.