Двадцять діток загиблих воїнів з Прикарпаття відправилися на відпочинок та оздоровлення у ГК “Буковель”

На Прикарпатті реалізовуватиметься проєкт із оздоровлення дітей та родин загиблих воїнів. У рамках проєкту 20 дітей вже поїхали на відпочинок до “Буковелю”.

Про це розповіла голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук, інформує Західний кур’єр.

За її словами, на сьогодні є багато планів та напрацювань. Також цього тижня планують зустріч із готельєрами, щоб ще більше розширити важливу та потрібну ініціативу.

“Сьогодні 20 дітей наших Героїв відправили у Буковель. Упродовж тижня вони будуть там оздоровлюватися та відпочивати. Для них підготували насичену цікаву програму, зокрема, до них завітають відомі спортсмени міжнародного рівня, щоб провести тренування та передати цінний досвід. Також діти матимуть змогу побачити як самі спортсмени готуються до змагань, поспілкуватися у неформальній атмосфері”, – зазначила очільниця Прикарпаття.

Керівниця області подякувала власнику готелю Андрію Зінченку за допомогу та співпрацю.

“Впевнена, що спільно ми організуємо ще не один відпочинок для наших дітей, – наголосила Світлана Онищук. – Зробимо все для того, щоб діти мали змогу оздоровлюватися. Працюємо над тим, щоб такі заходи стали традиційними”.

Залишити коментар

Ваша електронна пошта не буде опублікована.